Safari AdBlock

Safari AdBlock dla Mac

Blokuj reklamy w Safari

Safari AdBlock to darmowy dodatek do przeglądarki Safari. Dzięki niemi, także użytkownicy przeglądarki Apple mogą blokować wyświetlanie denerwujących reklam na stronach internetowych.Reklama obecna jest na wielu stronach internetowych, czasem... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Skutecznie blokuje reklamy

Wady

  • Może blokować pożądane treści

Bardzo dobry
8

Safari AdBlock to darmowy dodatek do przeglądarki Safari. Dzięki niemi, także użytkownicy przeglądarki Apple mogą blokować wyświetlanie denerwujących reklam na stronach internetowych.

Reklama obecna jest na wielu stronach internetowych, czasem jednak bywa wyjątkowo uciążliwa i chcielibyśmy się jej pozbyć. Z pomocą przychodzi dodatek Safari AdBlock. Blokuje on wyświetlanie reklam w przeglądarce internetowej. Aplikacja jest bardzo skuteczna. Zdecydowana większość denerwujących banerów po prostu nie jest widoczna.

Safari AdBlock posiada zdefiniowane filtry, brak w nich niestety polskich, ale pomimo tego aplikacja radzi sobie nieźle także z polskojęzycznymi stronami. Można także tworzyć własne filtry. Mamy możliwość odblokowania reklam na konkretnej stronie lub całkowitego wyłączenia wtyczki na jakiś czas.

Safari AdBlock skutecznie blokuje niechciane reklamy. Jeśli nie lubisz reklam, koniecznie pobierz ten dodatek.

Najczęściej pobierane Przeglądarki na mac

Safari AdBlock

Download

Safari AdBlock 2.36.2

Opinie użytkowników o Safari AdBlock

Sponsorowany×